Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Overwatch 2, BlizzCon'da Olacak!  (Okunma sayısı 409 defa)

18 Aralık 2020, 13:39:57 | Beğeni: 0
Son Düzenleme: 18 Aralık 2020, 13:42:19 Gönderen: Midnite
Overwatch 2 BlizzCon Online'da olacağı resmen kesinleşti. Şubat ayında düzenlenecek dijital etkinlik hakkında pek fazla açıklama yapmayan Blizzard, sonunda kesenin ağzını açarak bizleri bilgi yağmuruna tuttu. Geliştiricinin merakla beklenen yeni oyunları hakkındaki detayları bu etkinlikte öğrenme şansı bulacağız.


Yayınlanan yeni Developer Update videosunda konuşan Overwatch'un yönetmeni Jeff Kaplan; hem Overwatch, hem de Overwatch 2 hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Orijinal oyunun yakın zamanda sürpriz bir yeni haritaya kavuşacağını belirten geliştirici, Overwatch 2 üzerinde yaptıkları geliştirmeleri bizlerle paylaşmak için heyecanlı olduklarını da ifade etti.

https://www.youtube.com/watch?v=zJY_JnSkMrc

Uzun süredir oyun üzerinde çalıştıklarını paylaşan Kaplan, hedeflerinin "beklentileri karşılamak" olduğunu da dile getirdi. Video içerisinde sessiz kaldıkları için özür dilediklerini de ifade eden yönetmen, oyunun bir süre daha geliştirilme sürecinde olacağını da vurguladı. Yani BlizzCon'da Overwatch 2'nin çıkış tarihini öğrenmemiz pek de olası görünmüyor.

"Orijinal" Overwatch'a gelecek yeni harita ise OW2'nin hikayesinin önemli bir parçası olacak. Kanezaka adı verilen bu yeni deathmatch haritası ile birlikte Hanzo ve Genji'nin şahane hikayelerine de çeşitli detaylar eklenecek.

Sayfa: [1]   Yukarı git

Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

Forum Kuralları