Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


D.Va  (Okunma sayısı 2430 defa)

07 Mayıs 2016, 11:35:06
Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 13:09:58 Gönderen: Midnite

D.Va

Rolü: Tank
 • Gerçek Adı: Hana Song - Yaş: 19

 • Mesleği: Profesyonel Oyuncu (Eskiden), Mech Pilotu

 • Harekat Üssü : Busan, South Korea

 • Üyeliği : Kore Mobil Ordusu Üyesi
 • Hikâyesi
  "Ben kazanmak için oynarım."
  D.Va Profesyonel bilgisayar oyuncusudur ve burada kazandığı tecrübeleri gerçek hayatta kullanmaya karar verip Mech kullanmak üzere Kore Mobil ordusuna katılır. Bundan 20 sene önce Doğu Çin Denizinden çıkıp gelen devasa bir omnic yaratık tarafından Güney Kore saldırıya uğrar. Saldırı sonucu tüm kıyı şeridi tahrip olur. Bunun üzerine Güney Kore Hükümeti kıyılardan gelecek olan diğer tehlikelere karşı META drone savunma sistemini inşa eder. Yalnız Güney Kore kendini savunma anlamında güçlendirse de diğer yandan omnic canavarda kendini bir o kadar güçlendirip karşı saldırılara devam eder. En sonunda Güney Kore Hükümeti bu drone'ların içine daha da etkili olmaları için Pilotlar yerleştirme kararı alır. Bunun için hızlı bir şekilde Pilot adaylarına ihtiyacı doğar ve bunu da gelişmiş silah sistemleri çalıştırmak için gerekli refleks ve içgüdülere sahip ülkenin profesyonel oyuncuları sayesinde olabileceğine inanırlar ve en başta akıllarına da Dünya şampiyonu oyuncuları D.Va olarak bilinen Hana Song gelir. D.Va ne pahasına olursa olsun kazanmak için oynayan ve rakiplerine hiç merhamet göstermeyen yapısıyla ülkede çok yüksek bir üne sahiptir. D.Va kendisine önerilen bu görevi kabul edip diğer profesyonel oyuncular içinde ilham kaynağı olur ve META altında omnic canavara karşı savunma görevleri de başlamış olur.
  Yetenekler
  Fusion Cannons
  D.Va'nın kullandığı Mech kısa menzilde etkili olan iki adet makineli tüfeğe sahiptir. Silahın tekrar yüklenmesine gerek olmadan sürekli ateş edebilir ama hedefin yakınında olmadıkça etkisizdir.
  Light Gun
  D.Va, Mech dışında kaldığında kendini savunmak için orta menzili tam otomatik bir lazer silahı kullanır.
  Boosters
  D.Va, Mech'i kısa bir süreliğine uçurabilir. Bu uçma sırasında önünde düşman varsa düşmanını da sersemletir.
  Defense Matrix
  D.Va açmış olduğu bu savunma kalkanı ile tüm saldırıları kısa süreliğine de olsa kesebilir.
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Self-Destruct
  D.Va zorda kaldığında Mech'inin reaktörünü bir bomba olarak kullanabilir ve Mech'ini patlatarak çok etkili bir saldırı gerçekleştirebilir.
  Call Mech
  D.Va, Mech'i yok olduktan yada kendi yok ettikten bir süre sonra yeni bir Mech'i çağırarak tekrar Mech moduna dönebilir.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları