Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Mei  (Okunma sayısı 2499 defa)

07 Mayıs 2016, 13:31:40
Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 13:46:55 Gönderen: Midnite

Mei

Rolü: Savunma
 • Gerçek Adı: Mei-Ling Zhou, Yaş : 31

 • Mesleği: Klimatolojist, Maceracı , Mech Pilotu

 • Harekât Üssü: Xi'an, Çin (Eskiden)

 • Üyeliği: Overwatch (Eskiden)
 • Hikâyesi
  ""Dünyamız savaşmaya değer..."
  Mei kendi elleriyle hazırladığı bir silahla düşmanlara karşı mücadele eden maceracı bir bilim adamıdır. Omnic çevresinde inanılmaz derecede popülasyon artışı sonucunda kaynakların yetmemesi sonunda Overwatch'ın dünya çapında kurduğu kritik araştırma geliştirme merkezlerinden biri de bu bölgede kurulur.. Mei-Ling Zhou işte bu merkeze gönüllü olarak katılmış bir bilim adamıdır. Kendisi eşsiz bir Klimatolojist'dir ve kendini Asya kıtasında ki ilkim manipülasyon'ları üzerinde kanıtlamış biridir. İcat ettiği katastrofik cihaz ile kutuplardan gelen fırtınların önünü kesmeyi başarmış ama bu fırtına Antartikayı vurunca kendini o bölgeyi düzeltmek üzere cryostasis de bulur. Burada sorunu çözemeden zorlu iklim şartlarında ekip yok olur ama tek bir kurtulan vardır oda Mei. Mei tekrar gerçek dünyaya döndüğünde dünyada çok önemli iklim değişiklikleri olmuştur bile. Bu kayıp olduğu dönemde icat ettiği ve iklim- manipülasyon'u yaratan cihazıyla tekrar nasıl faydalı olabilirim diye dünyayı gezmeye başlamıştır.
  Yetenekler
  Endothermic Blaster
  Mei, kısa menzilde bir düşmanı dondurabilir ve ona zarar verebilir. .
  Cryo-Freeze
  Mei ölümcül bir hasar almadan önce kendini kısa bir süreliğine tüm dünyadan soyutlayabilir. Bunun sonucunda tekrar eski canını toplar ve kaldığı yerden devam eder.
  Ice Wall
  Mei bu gücüyle buzdan bir duvar örebilir.
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Blizzard
  Mei ortaya çıkardığı bir drone sayesinde drone'nun tüm etrafını dondurabilir. O bölgede kısa bir süreliğine tüm düşmanlar etkisiz hale gelirler.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları