Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Reaper  (Okunma sayısı 1882 defa)

11 Mart 2015, 18:01:54
Son Düzenleme: 14 Nisan 2020, 11:13:26 Gönderen: Midnite

Reaper

Rolü: Saldırı
 • Gerçek adı: Bilinmiyor, Yaşı: Bilinmiyor

 • Mesleği: Paralı Asker

 • Harekât Üssü: Bilinmiyor

 • Üyeliği: Bilinmiyor
 • Hikâyesi
  "Ölüm aranızda yürüyor."
  Bazıları, Reaper olarak bilinen siyah cübbeli terörist hakkında konuşuyor. Kİmliği ve onu neyin yönlendirdiği tam bir sır. Bilinen tek şey, ortaya çıktığı her yerde ölümün de peşinden geldiği.Reaper son derece hızlı bir paralı asker, dünya çapında terörist saldırılarından sorumlu, acımasız ve merhametsiz bir katil. Geçen yıllarda hiçbir amaca veya kuruluşa sadakat göstermeden, bir çok silahlı çatışmada savaştı. Hayatta kalanlar, onu en korkunç savaş alanlarında siyah bir dumanın gölgesinde, yara bile almadığını anlatırlar. Öldürdüklerinden arta kalan bir kaç ceset solgun, hayat enerjisi çekilmiş boş kabuklar gibidir ve hücrelerinde yoğun bozulma belirtileri bulunmaktadır. Kendisinin, hücreleri olağanüstü bir hızda sürekli çürümekte ve yeniden oluşmakta olan genetik bir değişikliğin başarısız yan ürünü olduğu düşünülmektedir. Son zamanlarda hareketlerini izleyen kişiler, ortaya çıkışlarında bir düzen tespit ettiler. İnanışa göre, Reaper eski Overwatch ajanlarını avlamakta ve sistematik olarak ortadan kaldırmaktadır.
  Yetenekler
  HELLFIRE SHOTGUNS
  Reaper, ikiz av tüfeği ile düşmanlarını parçalar.
  Wraith Form
  Reaper, kısa bir süre için bir gölgeye dönüşür. Bu biçimde iken hasar almaz ve düşmanlarının arasından geçebilir ama silahlarını veya başka yeteneklerini kullanamaz.
  Shadow Step
  Hedefini işaretledikten sonra Reaper kaybolur ve işaretlediği yerde belirir.
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Death Blossom
  Takip edilemez hamlelerle, Reaper her iki Hellfire av tüfeğini baş döndürücü bir hızla yakınındaki tüm düşmanlarının üzerine boşaltarak onlara ağır hasar verir.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları