Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Symmetra  (Okunma sayısı 1643 defa)

19 Eylül 2015, 16:32:26

Symmetra

Rolü: Destek
 • Gerçek Adı: Satya Vaswani - Yaş: 28

 • Mesleği: Architech

 • Harekat Üssü : Utopaea, Hindistan

 • Üyeliği : Vishkar Corporation
 • Hikâyesi
  "İnsanlığın gerçek düşmanı hastalığıdır."
  Satya, ışığı manipüle ederek el sanatları gibi işleyerek ortaya mükemmel mühendislik harikaları çıkartır. Omnic krizi sırasında Hindistan'ın güneyinde Vishkar kurumu tarafından insanların yaşayabileceği ve kendi kendilerini besleyecek yeni bir şehir kurma çalışmaları başlatıldı. Bu yeni şehrin adı da Utopaea idi. Bu şehirde Satya gibi mühendisler çok iyi işler yaparak kısa zamanda olması gerekeni inşa ettiler. Işık bükme mimarlığı konusundaki yetenekleri keşfedildikten sonra Satya aşırı yoksul olan ailesinden koparılarak Vishkar'daki akademilerde eğitimlerine başlar. Kısa zamanda eğitimi konusunda çok iyi adımlar atan Satya bilgi teknolojileri konusunda da sınıfının en gözde öğrencisi konumuna gelir. Hatta o kadar geliştirdi ki kendini bir çok sınıf arkadaşından farklı olarak büktüğü ışık manipülasyonlarından komplike savaş mekaniklerini yaratır duruma gelir. Vishkar kurumu onun bu başarılarını göz ardı etmez ve ona "Symmetra" lakabının verilmesinin ardından onu Vishkar'ın kurumsal çıkarlarını korumak ve diğer ülkelerde nüfuslarını arttırmak için dünya çapında gizli görevlere gönderir. Symmetra yaptığı hizmetler ile vatanına faydalı olduğunu düşünmektedir ama kontrolü ele alacağı zaman konusunda da kendini hazırlamaktadır.
  Yetenekler
  Photon Projector
  Symmetra'nın silahı düşmana kısa menzilden hasar verir. Ayrıca bu silahtan yüksek hasar verilebilecek bir enerji topuda fırlatılabilmektedir.
  Sentry Turret
  Symmetra kısa menzilde düşmana hasar verebilecek turretlar inşa edebilir. Bunu bir çok kez üst üste yapabilmektedir.
  Photon Shield
  Symmetra düşmanın saldırılarını emen bir enerji kalkanı yaratabilme gücü vardır. Bu gücüyle müttefiklerine savunma desteği sağlar.
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Teleporter
  Symmetra bir teleport çıkışı inşa eder ve bu teleport çıkışının başlangıcı da aynı zamanda oyuna başladığınız yerde açılır. Bu sayede müttefikleriniz anında sizin bölgenize ışınlanabilirler.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları