Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Tracer  (Okunma sayısı 2057 defa)

10 Mart 2015, 09:22:46
Son Düzenleme: 11 Mart 2015, 18:24:37 Gönderen: Midnite

Tracer

Rolü: Saldırı
 • Gerçek adı: Lena Oxton, Yaşı: 26

 • Mesleği: Maceraperest

 • Harekât Üssü: Londra, İngiltere

 • Üyeliği: Overwatch (Eskiden)
 • Hikâyesi
  "Sevin, aşkım! Beklediğimiz destek geldi!" Tracer olarak bilinen eski Overwatch ajanı bir zamanda atlama maceracısıdır ve iyi taraf için savaşan durdurulamaz bir güçtür.Lena Oxton (kod adı: "Tracer") Overwatch'ın deneysel uçuş programına alınan en genç kişi oldu. Korkusuz uçuş becerileri ile bilinen Lena; Kanat Rüzgarı adında bir ışınlanma savaşçısı prototipini test etmek için seçildi. Ama ilk uçuşu sırasında, prototipin ışınlanma matrisi arızalandı ve kayboldu. Lena öldü sanıldı. Aylar sonra yeniden ortaya çıktı ama çektiği acılar onu büyük ölçüde değiştirmişti: Molekülleri zamanın akışındaki eşzamanlılığını kaybetmişti. Saatlerce ve günlerce kaybolduğu "Zamansal ayrışma" sırasında yaşayan bir hayalet gibi acı çekmişti. Bazı zamanlarda birkaç dakika var olabildiyse de, fiziksel bir şekle bürünemiyordu.Overwatch'ın doktorları ve bilim adamları şaşkın haldeydi ve Tracer'ın durumu umutsuz görünüyordu... Ta ki Winston adlı bir bilim adamı zamansal hızlandırıcı adında Tracer'ı günümüze demirleyecek bir cihaz tasarlayana kadar. Ayrıca bu cihaz Tracer'a kendi isteğiyle zamanını hızlandırma ve yavaşlatma imkanı da sunuyordu. Keşfettiği yeni becerileri ile Tracer, Overwatch'ın en etkili ajanlarından biri oldu. Overwatch'ın dağılmasından sonra, Tracer yanlışları düzeltmek için devam etti ve fırsatını bulduğu her yerde iyilik için savaştı.
  Yetenekler
  Pulse Pistols
  Tracer, her iki tabancası ile seri atış yapar.
  Blink
  Tracer, bulunduğu mekânı hareket ettiği yöne yatay olarak sıkıştırır ve ortadan kaybolarak birkaç metre uzakta yeniden belirir. Bu özeliğini 3 kullanımlık depolayabilir ve bir kaç saniye içerisinde kullanımları yeniden dolar.
  Recall
  Tracer zaman içinde geriye doğru zıplayarak; birkaç saniye önceki sağlığını, mühimmatını ve haritadaki konumunu tam olarak yeniden alır..
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Pulse Bomb - ULTIMATE(En Güçlü Yeteneği)
  Tracer büyük bir bombayı fırlatarak, herhangi bir yüzeye veya talihsiz rakibine yapıştırır. Kısa bir gecikme sonrasında bomba patlar ve patlama yarıçapı içindeki tüm düşmanlara yüksek hasar verir.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları