Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Widowmaker  (Okunma sayısı 2017 defa)

29 Mart 2015, 15:56:58
Son Düzenleme: 29 Mart 2015, 16:22:36 Gönderen: Midnite

Widowmaker

Rolü: Defans
 • Gerçek adı: Amélie Lacroix, Yaşı : 33

 • Mesleği: Suikastçı

 • Harekât Üssü: Annecy, Fransa

 • Üyeliği: Talon
 • Hikâyesi
  "Tek atış, tek ölüm!.. "
  Widowmaker, vicdan azabı duygusu nedir bilmeyen profesyonel bir suikastçıdır. Amélie Lacroix, Overwatch ajanlarından Gérard Lacroix ile evlidir ve Gérard Lacroix Talon Terör Örgütüne karşı mücadele de ön saflarda göründüğü sıralarda bu örgüt onun karısı olan Amélie Lacroix’a göz dikmiş ve onu kaçırmıştır. Amélie Lacroix’in beynini yıkadıktan sonra yeniden programlayıp onu kendi programlarıyla yeniden yüklemelerinin ardından Overwatch ajanları tarafından tekrar bulunan Widowmaker yeniden hayata döndürülür. Talon’un elinden kurtulmasınından 2 hafta sonra Amélie Lacroix’in kocası Gérard uykusunda ölü bulunur. Kocasının ölümünden sonra Amélie artık misyonunu tamamladığını düşünür ve Talon’a geri döner ve yaşayan bir silah olma konusundaki programını tamamlar. Özel saldırı sanatları üzerinde yoğun eğitim alan Amélie Lacroix’un fiziksel özellikleri ve insan kalbinin hissettiği bütün olumlu duygulardan arındırılmış biri haline getirilir. Artık Amélie değildir o Widowmaker’dır. Artık Widowmaker, Talon örgütünün en önemli ve aktif suikastçısıdır.
  Yetenekler
  Widow’s Kiss
  Widowmaker’ın kullandığı silah tam otomatik bir silah olmanın yanında aynı zamanda keskin nişancı dürbününe sahip bir suikastçı silahı olabilmektedir.
  Grappling Hook
  Widowmaker bir alandan bir alana kendini kolayca taşıyabilen bir kanca kullanabilir.
  Venom Mine
  Düşmanı kısa bir süreliğine sersemleten bir bomba kullanır.
  Yetenek - ULTIMATE (En Güçlü Yeteneği)
  Infra-sight
  Termal kamera özelliğine sahip olan Widowmaker gündüz vakitlerinde bile duvarların arkasından gelen düşmanları görebilmektedir.

  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları